Cześć, miło Cię tu widzieć! Ja nazywam się Daniel Lamotte, a to moje miejsce w Internecie.

dlamotte.com to blog podróżniczy, gdzie dzielę się swoją pasją do zwiedzania i robienia zdjęć. Na tyle, na ile pozwala mi praca, poluję na okazje lotnicze. Dość często znajomi pytają mnie o moje wyjazdy, zdjęcia, porady podróżnicze, tanie bilety lotnicze i co fajnego widziałem.

Znajdziesz tu historie, miejsca i zdjęcia, które zainspirują Cię do wybrania się w dane miejsce, a być może postanowisz nawet całkowicie zacząć swoją podróżniczą przygodę. Nie ma dla mnie nic fajniejszego niż poznawanie świata, pyszne lokalne jedzenie, interesujący ludzie i dźwięk wyzwalanej migawki.

Kim jest ten cały Daniel Lamotte?

Autor zdj. Piotr Nykowski

Od moich pierwszych w życiu zagranicznych wakacji na Korfu w 2014 roku, zakochałem się w poznawaniu świata. Jakąś dłuższą chwilę później zacząłem interesować się fotografią i podróżami na własną rękę.

Jak byłem mały to mama mówiła mi żebym nie dotykał aparatu, bo nie potrafię robić zdjęć i ucinam ludziom ręce i nogi. Dlatego też staram się już nie robić takich rzeczy, jak jakiś sadysta 😉 Najczęściej fotografuję w podróży, a do tego można dorzucić krajobrazy, Szczecin, naturę, czy architekturę.

Prywatnie spędzam pół dnia w biurze, jestem miłośnikiem dobrej kawy i alternatywnych metod jej zaparzania, a po godzinach uczę się hiszpańskiego (¿hablas español? ;)). Nie rozstaję się z muzyką, pierwsze co robię po wejściu do auta to połączenie się ze Spotify. Poza tym obejrzę raz na jakiś czas serial, film, przejrzę JoeMonstera, przeczytam książkę i zagram z kumplami w piłkę.

Mam nadzieję, że zostaniesz tu ze mną na dłużej, obiecuję całkiem niezłe zdjęcia, historie i posty podróżnicze z których dowiesz się co i gdzie warto zobaczyć. Dorzućmy do tego też porady podróżnicze i fotograficzne i mamy odpowiedź co tu znajdziesz. Mam nadzieję, że to dla Ciebie blog podróżniczy z którym zostaniesz 🙂 Do zobaczenia!